COD: RK.2004195
COD: RK.2004195
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,31 kg
  • Lungime: 205,0 mm
  • Lungime spirală: 170,0 mm
  • Diametru: 19,5 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
211.65 Lei
136.62 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,31 kg
  • Lungime: 205,0 mm
  • Lungime spirală: 170,0 mm
  • Diametru: 19,5 mm