COD: RK.2004170
COD: RK.2004170
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,225 kg
  • Lungime: 184,0 mm
  • Lungime spirală: 149,0 mm
  • Diametru: 17,0 mm
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,225 kg
  • Lungime: 184,0 mm
  • Lungime spirală: 149,0 mm
  • Diametru: 17,0 mm