COD: RK.204215E
COD: RK.204215E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,36 kg
  • Lungime: 248,0 mm
  • Lungime spirală: 150,0 mm
  • Diametrul spiralei: 21,5 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
441.35 Lei
284.87 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,36 kg
  • Lungime: 248,0 mm
  • Lungime spirală: 150,0 mm
  • Diametrul spiralei: 21,5 mm