COD: RK.204245E
COD: RK.204245E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,617 kg
  • Lungime: 281,0 mm
  • Lungime spirală: 160,0 mm
  • Diametrul spiralei: 24,5 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
576.06 Lei
387.03 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,617 kg
  • Lungime: 281,0 mm
  • Lungime spirală: 160,0 mm
  • Diametrul spiralei: 24,5 mm