COD: RK.204220E
COD: RK.204220E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,367 kg
  • Lungime: 248,0 mm
  • Lungime spirală: 150,0 mm
  • Diametrul spiralei: 22,0 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
460.44 Lei
296.92 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,367 kg
  • Lungime: 248,0 mm
  • Lungime spirală: 150,0 mm
  • Diametrul spiralei: 22,0 mm