COD: RK.204230E
COD: RK.204230E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,4 kg
  • Lungime: 253,0 mm
  • Lungime spirală: 155,0 mm
  • Diametrul spiralei: 23,0 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
497.01 Lei
334.19 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,4 kg
  • Lungime: 253,0 mm
  • Lungime spirală: 155,0 mm
  • Diametrul spiralei: 23,0 mm