COD: RK.204140E
COD: RK.204140E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,122 kg
  • Lungime: 189,0 mm
  • Lungime spirală: 108,0 mm
  • Diametru: 14,0 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
223.29 Lei
144.1 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,122 kg
  • Lungime: 189,0 mm
  • Lungime spirală: 108,0 mm
  • Diametru: 14,0 mm