COD: RK.204145E
COD: RK.204145E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,207 kg
  • Lungime: 212,0 mm
  • Lungime spirală: 114,0 mm
  • Diametru: 14,5 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
226.29 Lei
146.07 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,207 kg
  • Lungime: 212,0 mm
  • Lungime spirală: 114,0 mm
  • Diametru: 14,5 mm