COD: RK.2005155
COD: RK.2005155
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
Adâncimea de găurire: 5 x diametru
Greutate netă: 0,166 kg
Lungime: 178,0 mm
Lungime spirală: 148,0 mm
Diametru: 15,5 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
221.82
Lei
143.17
Lei
(TVA inclus)
−
Adaugă in coș
Share:
Detalii
Specificații:
Greutate netă: 0,166 kg
Lungime: 178,0 mm
Lungime spirală: 148,0 mm
Diametru: 15,5 mm
BLOG
06 MAI
Vezi detalii
Abonare
Newsletter
INFORMAȚII
Home
Catalog Produse
Companie
Suport clienti
Lichidare de stoc
Producători
Blog
Contact
PRODUSE
Organe asamblare
Produse MILWAUKEE
Produse abrazive
Generatoare și accesorii
Dispozitive de ridicat
Scule de mână și unelte
Scule așchietoare
Lanțuri și cabluri
Adezivi și etanșare
Produse HUSQVARNA
Produse KARNASCH
Produse FISCHER
Produse PROMO
Suport clienti
Termeni și condiții
Garanția produselor
Politica de retur
Politică de utilizare cookie
Politică de confidențialitate
Politică de livrare
Regulamente
MAGAZIN ONLINE
Înregistrare cont nou
Recuperare parolă
Contul meu
Comenzile mele
Coș de cumpărături
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A