Lanț din carbură 75 mm pentru M18 HSFSM, HSFSM-CC75
Home
»
Desfundat si curatat
»
Accesorii specifice sculei
Desfundat si curatat
Home
Accesorii specifice sculei
COD: 4932480730
COD: 4932480730
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Lanțuri din carbură cu prindere universală de 8 mm pentru
M18 HSFSM
Pentru detartrarea țevilor din metal și fontă cu depuneri minerale
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Comandă
Share:
Detalii
M18 HSFSM
BLOG
06 MAI
Vezi detalii
Abonare
Newsletter
INFORMAȚII
Catalog Produse
Companie
Suport clienti
Lichidare de stoc
Producători
Blog
Contact
PRODUSE
Organe asamblare
Produse MILWAUKEE
Produse abrazive
Generatoare și accesorii
Dispozitive de ridicat
Scule de mână și unelte
Scule așchietoare
Lanțuri și cabluri
Adezivi și etanșare
Produse HUSQVARNA
Produse KARNASCH
Produse FISCHER
Produse PROMO
Suport clienti
Termeni și condiții
Garanția produselor
Politica de retur
Politică de utilizare cookie
Politică de confidențialitate
Politică de livrare
Regulamente
MAGAZIN ONLINE
Înregistrare cont nou
Recuperare parolă
Contul meu
Comenzile mele
Coș de cumpărături
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A